Разом з отриманням візи США в нас з’явилось ще одне чудове досягнення. В соціальній мережі Instagram ми набрали свої перші 10 тисяч підписників. Наша сторінка  https://www.instagram.com/travels_code/ стає все більше популярною і це не може не радувати.

Свій акаунт ми розпочали вести в кінці червня 2017 року і менше ніж за 8 місяців досягнули якогось біль-менш прийнятного результату, при тому що ніхто з нас не уміє нормально фотографувати і не маємо телефону з нормальною камерою. Над якістю фото ми постійно працюємо і сподіваємось скоро її підняти.

Особливу вдячність хочу виразити моїй Оксані, яка була ініціатором створення даного акаунта. Вона його і створила і розпочала вести. Я був скептично налаштований і думав розвивати свій власний, але виявилось, що публічна окрема сторінка працює набагато краще. Також хочу похватили свого бота, який вдень і вночі працює не покладаючи рук над просуванням сторінки в люди. Які б класні фотки ви не постили, сам собою акаунт не розкрутиться. Я бачив велику кількість сторінок з набагато кращими фото ніж у нас, але підписників у них було дуже мало. Тому дану ситуацію можна назвати чудовим прикладом поєднання блогігну і програмування.

Дякую усім людям, акаунтам і іншим ботам які підписуються на нашу сторінку і створюють якусь активність. Це дуже приємно. Ми ж постараємось доносити цікавий і корисний контент а не просто няшні фоточки. Підписуйтесь і першими дізнавайтесь як це навчатись англійській мові на Мальті.

Instagram: https://www.instagram.com/travels_code/

Facebook: https://www.facebook.com/travelscode/

Twitter: https://twitter.com/travelscode

Google +: https://plus.google.com/105526316369684348893 (представляєте, навіть тут є сторінка)

Схожі статті