Мальта – чудова невеличка острівна країна поряд з Італією та Тунісом. Державна мова – англійська. Тому ця країна є найближчою англомовною країною для України з великою кількістю шкіл для вивчення цієї мови.

Авіакомпанія Air Malta почне виконувати регулярні рейси між Мальтою і Києвом влітку 2018 року, повідомив міністр туризму Мальти Конрад Міззі.

Анонсування відновлення польотів сталося 17 жовтня під час державного візиту в Україну президента Мальти Марі-Луїз Колейро Прека.

Міністр не уточнив точну дату початку польотів, а також плановану частоту рейсів.

Прес-секретар президента України Святослав Цеголко у своєму twitter заявив, що відновлення прямого авіасполучення між Україною і Мальтою відбудеться не влітку, а навесні 2018 року.

Зараз з України в Мальту можна дістатися тільки з пересадкою. Air Malta продає квитки на своєму сайті на рейси Київ-Мальта з пересадкою в Мюнхені: сегмент Київ-Мюнхен виконує Lufthansa, а сегмент Мюнхен-Мальта – безпосередньо Air Malta.

Air Malta раніше літала між Мальтою і Києвом на сезонної основі в літній період, проте вже кілька років рейси не виконуються.

Останні мої підрахунки вартості перельоту з Києва на Мальту становлять 920 грн. Пересадка в Будапешті. Квитки на WizzAir з WDC.

Київ Жуляни (IEV) Будапешт (BUD) – 599​UAH

Будапешт (BUD) Мальта (MLA) – ‎3 090​Ft​ (313.01 UAH)

Схожі статті