Дешеві квитки на літак не завжди допомагають зекономити на подорожі. Ми колись летіли в Брюссель за 17 євро, і за трансфер з аеропорту заплатили стільки ж (ну трішки дешевше бо брали відразу в 2 сторони).

З кінця жовтня WizzAir запускає прямі рейси у Відень і ціни стартують від 900 грн. з WDC в одну сторону. Ще потрібно бюджетно дістатись з аеропорту в місто.

Матеріал знайшов на сайті avianews.com.

Як дістатися з аеропорту Відень Швехат до Відня? Прилетівши, пасажирам вже в залі отримання багажу намагаються допомогти з відповіддю на це питання.

Співробітники за яскравими зеленими стійками пропонують купити квитки на поїзд-експрес CAT – City Airport Train, який всього за 16 хвилин без проміжних зупинок доставить вас до Відня на вокзал Wien Mitte.

Вартість квитка на CAT в одну сторону становить 11 євро, якщо ж купувати квиток з аеропорту Відень до Відня і в зворотному напрямку, з урахуванням знижки ціна проїзду складе 19 євро.

Але чи є інші альтернативи доїхати з аеропорту Відень до міста? Є, при цьому вони значне дешевші.

Економний спосіб доїхати з аеропорту Відня Швехат до Відня

Приблизно кожні 20 хвилин з аеропорту Швехат на вокзал Відня Wien Mitte відправляються електрички. Час у дорозі становить 20-25 хвилин. При цьому можна вибрати варіант доїзду з аеропорту Відня на головний залізничний вокзал міста Wien Hauptbahnhof – час в дорозі складе близько 15 хвилин. Для вибору доступні як електрички, так і регіональні поїзди та експреси Railjet – це одні з найкращих поїздів в Австрії – щось на зразок експресів Intercity + в Україні.

Електричка S7, що курсує між аеропортом Відня Швехат і вокзалом Відня Wien Mitte за 4,2 євро.

Ціна проїзду незалежно від того, їдете ви на електричці або регіональних поїздах від аеропорту Швехат на вокзал Wien Mitte або вокзал Wien Hauptbahnhof, становить 4,2 євро – більш ніж в 2,5 рази дешевше в порівнянні з CAT.

Квиток можна купити в терміналі 3 аеропорти Швехат в автоматах австрійських залізниць OBB або на стійках обслуговування компанії. Також квиток можна купити через інтернет на сайті OBB в розділі покупка квитка або перед спуском на платформу з поїздами.

Але чи можна ще заощадити, купуючи квиток на поїзд з аеропорту Відень до міста? Можна. Якщо ви плануєте користуватися громадським транспортом Відня, то через інтернет на сайті міської оператора Wiener Linien можна купити денний квиток на весь транспорт за 5,8 євро. Його використання окупається вже за дві поїздки. Якщо ви плануєте бути в Відні кілька днів, тарифне меню дозволяє оформити квиток на 24, 48, 72 години – при покупці потрібно буде вказати термін початку дії квитка.

Денний квиток Wiener Linien на необмежену кількість поїздок по Відні в межах Wien Kernzone

Квиток на міський транспорт діє в зоні Wien Kernzone, яка охоплює Відень і прилеглі околиці, включаючи станцію Швехат (Schwechat) недалеко від аеропорту. Якщо ви купили квиток на міський транспорт Відня, то квиток з аеропорту до Відня на поїзд можна купувати не до станцій в межах міста за 4,2 євро, а до початку Wien Kernzone. В такому випадку вартість квитка на поїзд складе 1,8 євро. При купівлі квитків на поїзд через інтернет на сайті OBB в якості початкової станції необхідно вказувати Flughafen Wien, в якості кінцевої точки Schwechat. Якщо ви будете купувати квитки через автомат або на стійці обслуговування OBB, в якості кінцевої точки потрібно вказати Wien Kernzonengrenze, тому що станція Schwechat може бути не доступна для вибору.

Квиток на поїзд з міста Швехат в аеропорт Відень Швехат за 1,8 євро, куплений на сайті австрійських залізниць OBB

Квиток на поїзд за 1,8 євро, куплений в пункті обслуговування OBB в аеропорту Відень Швехат, що дозволяє проїхати від аеропорту до початку дії квитка Wien Kernzone

Аналогічно можна заощадити і на шляху з Відня в аеропорт, купивши квиток на поїзд за 1,8 євро, якщо у вас все ще буде діяти міський квиток на момент приїзду на станцію міста Швехат.

Як зекономити на житлі?

Дуже часто набагато дешевше винаймати житло у місцевих, ми так робили коли Оксана їздила вчити англійську мову в Мальті. Забронювати житло можна через сервіс airbnb (якщо Ви все ще там не зареєстровані – ось вам посилання на реєстрацію, відразу отримаєте знижку). Хочете жити в самостійно – орендуйте житло на Booking.com. Реєструйтесь і бронюйте житло зі знижкою в 10%.

Схожі статті