Авіакомпанія Transavia  знову продає квитки на свої рейси з Катовіце в Амстердам за ціною від €48 у два боки. А квитки в один бік можна купити навіть за €19. Минулого року була така ж ціна і ми скористались цією нагодою щоб відвідати Амстердам і Роттердам.

Дешеві авіаквикти в столицю Нідерланд можна знайти на деякі дати з кінця жовтня 2018 року і до весни 2019 року. Рейси виконуються в головний аеропорт Schiphol і в ціну включено лише провіз ручної поклажі.

У Катовіце можна летіти з Києва, Львова та Харкова рейсами лоукоста Wizz Air. Підібрати квитки можна на сайті kiwi.com, але краще брати но офіційному сайті. Ціни будуть трохи нижчі ніж на kiwi і можна використати дисконтну програму WDC. Також можна скористатися поїздом Київ – Львів – Перемишль, а з Перемишля їхати поїздом чи автобусами в Катовіце.

Рік назад ми летіли WizzAir і було більш-менш зручно, час пересадки не дуже довгий. На зворотньому маршруті можна залишитись на декілька днів в Катовіце щоб трішки відійти від тих цін 🙂 Детально про поїздку можна прочитати тут і тут.

Приклад бронювання link:

Як зекономити на житлі?

Дуже часто набагато дешевше знімати житло у місцевих, ми так робили коли Оксана їздила вчити англійську мову в Мальті. Забронювати житло можна через сервіс airbnb (якщо Ви все ще там не зареєстровані – ось вам посилання на реєстрацію, відразу отримаєте знижку). Хочете жити в самостійно – знімайте житло на Booking.com. Реєструйтесь і бронюйте житло зі знижкою в 10%.

Схожі статті