Маршрут: Київ – Стокгольм + Стокгольм – Торонто – Київ від 238€ від МАУ!

МАУ розширює свою мережу рейсів і з 6 червня авіакомпанія почне виконувати прямі рейси Київ – Торонто (Канада). Квитки з Києва дорожчі і разом з тим МАУ продає квитки зі Стокгольма в Торонто за набагато нижчою ціною від 202 євро у дві сторони.

Я зазвичай рідко публікую статті з дешевими квитками, лише у випадку якщо це щось дійсно цікаве. В даному випадку ціна в Канаду хороша, а схема за якою туди добратися ще краща 🙂

МАУ рейси виконує з пересадкою в Києві, вилітати потрібно зі Стокгольма, і при поверненні потрібно вийти в Києві. Для зворотнього сегменту Торонто – Київ – Стокгольм обирайте рейси з довгою пересадкою в Києві, тоді в Торонто можете попросити зареєструвати багаж лише до Києва і вам не повинні відмовляти.

До вказаного перельоту можна докупити переліт Київ – Стокгольм від 36 євро і загальна вартість квитків у Торонто з Києва складе 238 євро.

  • Київ – Стокгольм – від 36 євро (у листопаді)
  • Стокгольм – Київ – Торонто – Київ (Стокгольм) – від 202 євро

Квитки Стокгольм – Торонто – Стокгольм є з 15 вересня до початку грудня 2018 року. Рейси в Торонто виконують 3 рази на тиждень щопонеділка, щосереди та щосуботи.

Найдешевші квитки Київ – Стокгольм від 36 євро в один бік є у жовтні – листопаді 2018 року.

Купуємо квитки на рейс Стокгольм – Торонто за 202 євро і летимо через Київ в Торонто.

На зворотньому шляху летимо Торонто – Стокгольм але при пересадці в Києві виходимо.

Ну і купуємо квиток з Києва в Стокгольм за 36 євро щоб звідти вилетіти в Канаду. На сайті вказано що в сусідні дати є ціни і по 33 євро, але при виборі цієї дати ціна робиться 36 євро.

Схожі статті