Lufthansa знизила ціну перельоту в економ класі Київ-Франкфурт до рівня 90 євро (еквівалент 2800 грн) в обидві сторони з урахуванням зборів.

За таку вартість можна придбати квитки на прямі рейси по тарифу Light – він включає перевезення 8 кг ручної поклажі, додаткової особистої речі, напої і легке харчування в польоті, а також безкоштовний вибір місця під час онлайн-реєстрації.

Акційні ціни доступні на рейси, які будуть виконуватися в липні, серпні, вересні, жовтні, листопаді, грудні, а також на рейси 2019 року.

На початку травня Lufthansa збільшила частоту польотів на лінії Київ-Франкфурт з 14 до 20 рейсів на тиждень. Тепер німецький авіаперевізник літає на цьому маршруті по три рази на день за винятком субот, коли польоти виконуються з колишньою частотою два рази на день.

З 1 липня щоденні польоти з Жулян в основний аеропорт Франкфурта має намір почати угорський лоу-кост Wizz Air. Квитки на даний маршрут бюджетник продає за ціною від 2000 грн на обидві сторони.

Раніше значно знизили ціни на квитки на лінії Київ-Відень Austrian Airlines і МАУ. Тепер квитки на даний маршрут продаються за ціною від 100 євро в обидва боки. На даний маршрут з жовтня також має намір зайти Wizz Air.

Як шукати дешеві авіаквитки Київ-Франкфурт?

Квитки за акційними цінами Lufthansa або Wizz Air можна знайти за допомогою пошукової системи momondo.

Ціна на офіційному сайті така ж сама:

Схожі статті