Кажуть що в Києві зараз усі вінницькі, і щоб було легше їздити додому на вихідні, вони запускають пряме авіа-сполучення.

З 25 березня МАУ почне виконувати регулярні рейси між київським аеропортом Бориспіль і Вінницею, повідомили avianews.com в прес-службі авіаперевізника.

Маршрут є найкоротшим в історії авіакомпанії – його довжина по прямій становить близько 200 км.

Польоти здійснюватимуться щодня на регіональних реактивних літаках Embraer 145. Вильоти з Вінниці о 07:25, з Києва-о 20:20. Час в дорозі відповідно до розкладу складе 55 хвилин, проте в цей час також входить рулювання в аеропортах.

Ціна квитків з Києва до Вінниці і назад за тарифом “тільки ручна поклажа” на даний момент становить близько 1363 грн. (Еквівалент $ 49) з урахуванням зборів.

Як на мою думку, то краще було б робити рейси в аеропорт Жуляни (Київ). З Борисполя дістатися в Київ дорожче ніж з Вінниці.

У 2016 році кілька місяців найкоротші рейси в Україні зі Львова до Івано-Франківська виконувала “Дніпроавіа”. Відстань між містами становить 130 км. Дані рейси авіаперевізник здійснював для перегонки борту зі Львова до Івано-Франківська, звідки виконувався міжнародний рейс в Брешию.

Схожі статті