Моєму блогу уже тиждень.

За цей час налаштував плагіни, додав 3 мови, зареєстрував сайт в пошукових системах Google, Yandex, Bing та ще деяких, про що можна прочитати на сторінці додавання сайту в пошукові системи. Розібрався з темою, яку вибрав для оформлення сайту, налаштував головну сторінку на українській мові. Тепер виглядає більш-менш красиво.

Мета блогу все ще не змінилась – потрібно дізнатися як на ньому заробляти.

Підведемо маленьку статистику:

Кількість постів:18
Кількість всіх сторінок:43
Користувачів0
Коментарів0
Кількість відвідувачів:15
Дохід в день:$0
До цілі залишилось:$3000/місяць

З момент створення сайту його відвідало 15 користувачів – це показала Google аналітика. Більше половини користувачів – це я сам з різних пристроїв. Є і випадкові заходження на сайт. Пошукові системи почали його індексувати, але дуже повільно: Google проіндексував лише 4 сторінки з 43 а Yandex взагалі нічого. Для сайту який було додано тиждень назад – це поганий результат. Для справедливості скажу, що цей сайт нікому практично не показував (окрім своєї дівчини) і ніде не розшарював, тому користувачів так мало.

Проконсультувавшись і моєю дівчиною, вирішили перенести сайт на інший домен, оскільки на субдомені і в зоні .com.ua взагалі немає що ловити.

З мінусів – ведення блогу заберає дуже багато часу, особливо якщо хочу написати щось своє і толкове. З цим поки що не все так добре, немає досвіду написання статтей.

Ще неймовірна кількість спаму. Прийшлось поставити плагін Jetpack. WordPress так і притягує спам, оскільки про сайт ніхто не знає, і незрозуміло звідки він береться.

Схожі статті