Ryanair до Києва з Дюссельдорфа-Веце і Франкфурт-Хана

Лише пару днів тому Ryanair відновив можливість бронювання квитків в Афіни, як сьогодні уже з’явилась новина що він запустить з України в Німеччину чотири нові маршрути восени 2019 року.

З 20 жовтня бюджетник почне літати до Києва з Дюссельдорфа-Веце і Франкфурт-Хана. Польоти по обох маршрутах будуть виконуватися два рази на тиждень щочетверга і щонеділі.

З 21 жовтня Ryanair запустить рейси до Києва з аеропорту Карлсруе / Баден-Баден і з Нюрнберга також з частотою два рази на тиждень, проте польоти будуть виконуватися в інші дні – щовівторка і щоп’ятниці.

Дістатися дешевше на Oktoberfest уже не вийде,  але для відпочинку на вихідні підійде. Також, можливо, така кількість рейсів в Німеччину пов’язана з намірами уряду цієї країни відкрити ринок праці для українців з наступного року.

«Ці нові низько тарифні маршрути ідеально підходять для пасажирів, які подорожують на відпочинок або в ділових цілях, а також є продовженням розширення нашої мережі з України, підкреслюючи нашу прихильність зростання пасажиропотоку, маршрутів і туризму в країні», – заявив комерційний директор лоу-коста Девід Про ‘Брайан.

Після відкриття нових маршрутів мережа Ryanair з Києва буде включати 21 пункт, в тому числі п’ять міст Німеччини (в Берлін уже літає).

Нагадую, що зовсім нещодавно було анонсовано про запуск рейсів в: Афіни, Манчестер, Пафос, Софію і Дублін.

Як зекономити на житлі?

Дуже часто набагато дешевше винаймати житло у місцевих, ми так робили коли Оксана їздила вчити англійську мову в Мальті. Забронювати житло можна через сервіс airbnb (якщо Ви все ще там не зареєстровані – ось вам посилання на реєстрацію, відразу отримаєте знижку). Хочете жити в самостійно – орендуйте житло на Booking.com. Реєструйтесь і бронюйте житло зі знижкою в 10%.

Схожі статті