Короткий список сервісів які допомагають знайти дешеві квитки на авіа рейси. Пошук варіантів відпочинку – дуже цікавий і складний процес, необхідно знайти рейси в заплановані місця, з підходящими датами і цінами. Цей процес може забрати багато часу, але його можна спростити якщо знати де шукати.

Дані сервіси допоможуть знайти дешевий рейс на підходящу дату і навіть забронювати. Але кращим варінатом буде перейти на сайт офіційного перевізника і купити там уже підібраний рейс. Це буде дешевше. Якщо рейс виконує WizzAir то можна купити WIZZ DISCOUNT CLUB і рейси будуть зі знижкою до 50%. Агрегатори і сервіси показують ціну без цієї знижки.

  1. www.skyscanner.com.uaВідразу вказую ссилки на рейси з України. Сервіс дозволяє вибирати країну відправлення і призначення “Всюди”, що являється неймовірно зручним, якщо вам байдуже куди летіти, аби тільки подешевше. Сервіс має дуже гнучкий варіант вибору дат. Можна вказати “самий дешевий місяць” і сервір підбере найдешевші варіанти в будь-який місяць. Також зручним являється вибір по конкретним місяцях. Одним з можливих варіантів використання є пошук найдешевшого рейсу в Польщу або Угорщину, і звідти уже летіти дальше. Змінюємо лише поле “Звідки” на іншу країну і насолоджуємось неймовірними цінами від $3.
  2. www.kiwi.comKiwi.com або як раніше називався – Skypicker. Ссилка також зразу на рейси з України. Дозволяє шукати точки відправлення і прибуття по країнах, містах і навіть координатах з довільним радіусом. Можна вказати щоб знайшов аеропорти в радіусі 300 км. від мого місця проживання – і він знайде найдешевші і найближчі рейси. Неймовірно гручнкі фільтри вибору дат: конкретна дата, діапазон дат, “будь-коли”. Аналогічно з вибором дати і часу повернення, фільтри по “лише прямі рейси”. Для мене буде здивуванням коли побачив рейси по 118 грн з Румунії в Іспанію коли були анції від Ryanair. Та й взагалі навіть рейси WizzAir набагато дешевші ніж з України. Вильоти з Румунських міст Сучава і Ясси неймовірно дешеві, звідти літає WizzAir.
  3. wizzair.comПряма ссилка не рейси з України. WizzAir один з найдешевших лоукостів Європи і виконує рейси з України. Знайшовши рейс на якомусь агрегаторі, можна купити його тут. А якщо у вас ще і є дисконтна клубна карта, яка коштує лише 30 євро на рік, то можна знайти дуже дешеві варіанти. Зручною є можливіст пошуку рейсів по датах. Тут вона побудована у вигляді таблиці, де можна звірити всі дати за місяць і знайти найдешевший варіант.
  4. https://www.ryanair.com/Неймовірною новиною було те що найбільший лоукост Європи заходить в Україну. Ryanair дуже часто влаштовує розпродажі з ціною від 2 євро за квиток. Велика кількість країн і міст дозволить здійснювати неймовірно дешеві перельоти. Але перш ніж купувати квиток необхідно перевірити в який аеропот він здійснює рейси, тому що тут не все так просто. Аеропорти можуть знаходитись за десятки а то навіть і за сотні кілометрів від міста куди ви летите. Може вийти так що добратися до міста буде коштувати дорожче ніж квиток в іншій авіа компанії в ближчий аеропорт.
  5. www.aviasales.ruРосійський сервіс, котрий зручно шукає рейси на азіатські напрямки. Там же можна знайти готель, винайняти авто на прокат і навіть оформити страховку онлайн. Великого досвіду його використання не маю, але багато хто хвалить. Дозволяє відслідковувати ціну на вказаний рейс – дана функція точно була в мобільному додатку.
  6. http://www.momondo.ua/ Ще один сервіс для пошуку рейсів. Дозволяє зручно порівнювати ціну по датах і має можливість пошуку по чартерних рейсах, що являється рідкістю. Використовував для купівлі квитків на чартерний рейс в Туреччину.
  7. lowcostavia.com.ua І для особливо лінивих, хто не хоче шукати варіанти – то для вас http://lowcostavia.com.ua/. Дуже корисний і цікавий сервіс де постійно публікуються дешеві маршрути, акції перевізників і безліч корисних матеріалів. Пошук і побудова дешевий маршрутів – це робота авторів, тому якщо є бажання кудись поїхати і не хочеться напрягатись – просто зайдіть і знайдіть щось підходяще.
  8. vandrouki.by Сервіс подібний до попереднього але білоруський. Автор моніторить і збирає інформацію про акції і розпродажі квитків. Можна знайти цікаві варіанти з вильотами з багатьох країн.
  9. misto.travel Сервіс для покупки пакетних турів напряму від туристичних операторів без тур. агенст. Якщо не хочете планувати поїздку самі, то можна купити готовий пакетний тур, але брати його не в агенстві, а самостійно напряму в туристичного оператора. Ціни дуже привабливі. Даний сервіс я сам ще не використовував, але вроді має бути норм. Вибравши тур, не забудьте що його вартість в доларах по курсу туристичного оператора, який зазвичай дорожчий ніж банківський. Щоб дізнатися курс долара тур. оператора на сьогоднішній день, можна скористуватись нашим сервісом Курси валют туристичних операторів.

 

Схожі статті