Авіакомпанія Cebu Pacific проводить невелику акцію в межах якої можна купити по Азії або в Австралію від 584 PHP (11$). Розпродаж триватиме до 15 лютого, а відправитися в подорож з 1 червня по 31 грудня. Найближчий аеропорт звідки літає ця компанія знаходиться в Дубаї. Комбінуючи декілька рейсів, можна дістатися в Манілу, столицю Філіпін, за 110 доларів, а то і дешевше.

З Дабаю в Манілу можна купити квитки на червень за PHP 2,067.94, що в доларах буде приблизно 40 баксів. Дати 4, 5, 6 червня 2018 року. Можливо є і на інші дати, потрібно погортати. Квитки можна забронювати на сайті https://beta.cebupacificair.com/Flight/Select

Приклад Бронювання:

В Дубай можна дістатися прямими рейсами з Києва від МАУ або FlyDubai. Квиток від МАУ коштує $ 193,94 – це якщо дивитись на kiwi.com, якщо ж дивитись на офіційному сайті то має бути відсотків на 10 менша. Ківі зазвичай накидає ціну щоб трохи заробити. FlyDubai коштує $ 208,86 але в них бувають акції і можна знайти дешевше.

Ця ціна мене не влаштовує, тому можна вибрати дешевший варіант. В Дубай літає WizzAir, наш улюблений лоукост. Рейси є з Будапешту, Кракова і ще з кількох країн. На перші числа червня в Дубай можна дістатися з Катовіце за ‎​zł​234 ($70) для власників клубних карт. Щоб ціна була ще менша, можна квитки купити пізніше. Найнижча ціна буде десь за 60 днів до вильоту. Найнижча ціна яку я бачив з Катовіце ‎​zł​124 ($37).

Виходить, якщо зараз купувати, то з Катовіце в Манілу рейс буде коштувати $110. Якщо квитки в Думай купити пізніше, то можна вкластись у $80 з людини в одну сторону без багажу.

Бронювання на WizzAir:

Квитки назад потрібно підбирати. З Маніли в Дубай є варіант за PHP 1,063.65 ($20) на 20 червня. З Дубаю ціна підбирається так само як і туди. Можна лоукостом з Катовіце або Будапешту, або напряму в Київ від МАУ і FlyDubai.

Приклад бронювання:

Схожі статті