Укрзалізниця планує відкрити сполучення Львів – Краків з 1 серпня.

Вже з 1 серпня ПАТ «Укрзалізниця» планує відправити в перший рейс поїзд Львів – Краків. Про це повідомив голова правління товариства Войцех Балчун під час прес-конференції у Львові сьогодні, 23 травня 2017 року.

 «Працюємо над запровадженням залізничного сполучення з Краковом. Можливо, приймемо пропозицію польських колег та реалізуємо проект за допомогою системи розсувних візків SUW-2000. Наразі вивчаємо варіанти», – повідомив Войцех Балчун.

За словами Войцеха Балчуна, українські залізничники активно працюють над покращенням міжнародного сполучення із сусідніми країнами: «Безвіз відкриває перед нами нові перспективи, і Укрзалізниця має намір активно освоювати ринок міжнародних залізничних перевезень. Після Кракова плануємо зв’язати поїздом Чернівці з Румунією та інші проекти».

Зараз між Львовом та Краковом є пряме залізничне сполучення (поїзд №51 Львів – Вроцлав), але ціна квитків від 40 євро в один бік. На новий поїзд від Укрзалізниці ціна має бути значно нижчою.

Поїзд Київ – Львів – Перемишль

З 23 грудня Укрзалізниця запустила сполучення Київ – Львів – Перемишль, яке зараз є найзручнішим (без черг на кордоні) способом дістатися в Польщу.

Поїзд Ковель – Холм з 12 червня

Минулого тижня стала відома дата запуску ще одного сполучення між Україною та Польщею – 12 червня відправиться в перший рейс поїзд з Ковеля до польського міста Холм.

Схожі статті