Щоб налаштувати відстеження Google Analytics, потрібно мати унікальний id відстеження Analytics або весь фрагмент коду на Javascript. Для цього потрібно зайти на сайт Google Analytics і створити новий ресурс. В самому низу правого меню знаходимо пункт Admin

 

Далі вибираємо свій акаунт в колонці ACCOUNT і в наступний колонці дивимось список усіх уже створених акаунтів або в самоу  низу є кнопка Create new property. Натискаємо її і переходимо на форму додавання нового сайту.

Вводимо всі необхідні поля: назву сайту, адресу, вибираємо категорію до якої він відноситься і країну.

І в низу стає активна кнопка Get Tracking ID. Клацаємо по ній і отримуємо код.

 

Тепер його потрібно додати на наший сайт, на кожній сторінці якомога вище по коду. Вствити його можна зразу після відкривающогось тега <body>.

Якщо ви використовуєте WordPress, то потрібно знайти шаблони теми, яку використовуєте для сайту, в ній знайти header.php файл і додати після тега  <body>. Знайти цей файл можна за адресою: /wp-content/themes/[theme_name]/header.php

Цього достатньо для збору аналітики.

На вкладці Real time/overview можна уже спостерігати за активністю на сайті.

В наступній статті розкажу інші способи додавання коду аналітики на сайт, адже встановлення коду і ісходніки зараз не такий популярний і це уже пережитки минулого. Для цього Google створив інші інструменти.

 

Схожі статті