Оскільки WizzAir не має рейсів з України в Італію, і найближчим часом не планує відкривати, то приходиться шукати обхідні варіанти (workaround). Можна летіти через Будапешт (перевірено на собі) або через польські міста. Також одним із цікавих варіантів є рейси з Румунського міста Сучава.

Минулого року лоукост Wizz Air відкрив з румунського міста Сучава рейси у Мілан та Лондон, а з березня 2017 року додав нові рейси у Рим, Венецію та Болонью!

Місто Сучава розташоване за 40 км від України та 85 км від Чернівців і до нього можна доїхти автобусом за 210 грн.

А ціни з Сучави в Італію зараз шалено низькі – авіаквитки у Венецію чи Болонью можна купити від 5 євро в один бік! Зауважте, що квитків за такою ціною дуже мало. (На момент написання статті цін за 5 євро уже не було, але ще залишились по 8.5 євро)

Скористайтеся прямим лінком на пошук авіаквитків з Сучави

І це ціна для всіх, для купівлі не потрібно бути учасником Wizz Discount Club! За наявності у вас чинної шенгенської візи, віза в Румунію – не потрібна.

Нещодавно Ryanair проводив розпродажі, і можна було придбати квитки з Сучави за 3€ на велику кількість напрямків, наприклад в Іспанію.

З України до Сучави можна доїхати від 210 – 230 грн, а це лише 7-8 євро!

Переглянути розклад та придбати авіаквитки у Венецію, Болонью, Рим та Мілан з Сучави можна на сайтах kiwi.com або на wizzair.com

Прямий лінк на пошук авіаквитків з Сучави

Схожі статті