Чудові новини від мого улюбленого лоукоста. Wizz Air відкриє нові рейси з київського аеропорту Жуляни  в Берлін, Франкфурт і Відень, повідомив на прес-конференції в Києві віце-президент бюджетника Стівен Джонс.

Польоти по всіх трьох напрямках будуть виконуватися на щоденній основі в основні аеропорти зазначених міст. Зверніть увагу що в основні аеропорти, бо Ryanair, наприклад, переважно літає в якісь периферійні.

Рейси з Києва до Франкфурта і Берліна почнуться з 1 липня, а до Відня – з 28 жовтня 2018 року. Продаж квитків на нові напрямки вже відкрита. Переліт в одну сторону за базовим тарифом, який включає перевезення тільки ручної поклажі, обійдеться мінімум в 30 євро (близько 1000 грн) з урахуванням зборів. Щоб зекономити потрібно купити WDC.

Зараз Wizz Air літає з Києва до Братислави і Франкфурт-Хан, які розташовані недалеко від Відня і Франкфурта. На даний момент невідомо, чи планує Wizz Air відмовитися від цих маршрутів, які частково дублюють нові, або ж скоротити частоту польотів по ним. Від Братислави до Відня кілометрів 50 і дістатись в столицю Австрії дуже легко.

Схожі статті