Угорська авіакомпанія Wizz Air, найбільший лоукост-авіаперевізник у Центральній та Східній Європі, з 18 червня 2017року почне виконувати польоти зі Львова до Берліна, а з 25-26 серпня – запустить три нові рейси з Києва до Познані та Любліна, а також до Франкфурт-Хана у Німеччині. Про це Wizz Air повідомив 13 березня на своїй офіційній сторінці у Facebook.

У прес-службі авіакомпанії наголосили, що забронювати квитки можна на офіційному сайті перевізника за тарифами від 579 грн/19,99 євро в одному напрямку з усіма податками та обов’язковими зборами.

Зокрема, нові рейси авіакомпанії виконуватимуться на літаках Airbus A320 на 180 місць та Airbus А321 на 230 місць.

Нові рейси зі Львова до столиці Німеччини будуть здійснюватись з 18 червня щосереди і щонеділі, а польоти з Києва до Познані й Любліна – з 25 серпня щопонеділка і щоп’ятниці. Рейси з Києва до Франкфурта розпочнуться з 26 серпня, скористатись ними можливо буде щовівторка, щочетверга, щосуботи.

Прес-служба зазначає, щоз урахуванням нових рейсів, Wizz Air пропонує з українських аеропортів лоукост-перельоти за 21 напрямком до 8 країн, тоді як вся мережа авіаперевізника складається з 138 маршрутів у 40 країнах.

«Нові маршрути з Києва до Познані, Любліна і Франкфурта, рейси на яких будуть виконуватися в серпні, сприятимуть подальшому розвитку економіки, туризму та пов’язаних з ним галузей, одночасно посилюючи бізнес-зв’язки між країнами. Крім того, вже з червня Wizz пропонує своїм клієнтам у Львові чудову можливість перельотів за доступними цінами до Берліна», – зазначила менеджер з комунікацій Wizz Air Соріна Ратц.

Нагадаємо, в січні 2017 року угорська авіакомпанія Wizz Air оголосила про відновлення польотів з міжнародного аеропорту «Львів», зокрема, про запуск з 13 квітня регулярних польотів за маршрутом Львів – Вроцлав. Крім того, в поточному році авіакомпанія також додасть ряд рейсів з Києва до Варшави з 1 липня, до Нюрнберга з 25 серпня і Копенгагена з 26 серпня.

У березні 2015 року Wizz Air оголосив про припинення діяльності в Україні у зв’язку з економічною ситуацією. Це призвело до скасування всіх рейсів зі Львова. Польоти з Києва продовжив основний підрозділ Wizz Air Hungary.

Джерело lowcostavia.com.ua

Схожі статті