У Wizz Air День народження, тому, перш за все, вітаю їх, а по друге вони оголосили розпродаж: отримати знижку в 30% від ціни на квиток може будь-який учасник клубу Wizz Discount Club! Що це таке – читайте Як купити (стати членом) WizzAir Discount Club?. Будь-які рейси, будь-які дати.

Тільки до 23:59 18 травня можна отримати знижку в 30% на будь-які рейси авіакомпанії Wizz Air, якщо ви входите в Wizz Discount Club. Знижка застосовується автоматично для всіх членів Wizz Discount Club або для нових учасників.

Дана авіакомпанія літає з України у 8 країн. Список можна знайти за цим посиланням. Там також є дуже зручна таблиця з відображенням цін по днях ні місцяь. В цілому ж, у даній авіакомпанії дуже багато рейсів по Європі, в тому числі з Прибалтики і Польщі.

Що таке Wizz Discount Club?

Це платна клубна карта знижок Wizz Air (30 євро в рік на двох пасажирів або 50 євро на рік для п’ятьох), яка цілий рік буде давати Вам знижки на польоти даної авіакомпанії. Детальніше я описував раніше Як купити (стати членом) WizzAir Discount Club?

На що конкретно я отримаю знижку?

Знижка 20% поширюється на тарифи, включаючи податки, обов’язкові збори та перевезення одного місця дрібної ручної поклажі (42x25x32 см), але виключаючи адміністративний збір (7 євро в кожному квитку – 240 грн). Мінімально можлива ціна за політ під час акції – 7,8 євро.

Чим дорожче квиток – тим помітніше різниця з передпродажним періодом, тому що в ціну кожного квитка вкладений адміністративний збір у розмірі 7-9 євро (в залежності від країни вильоту), знижка на який не поширюється.

Як купити квитки і вступити в клуб?

Купити квитки зі знижкою можна тільки на сайті авіакомпанії – http://wizzair.com/ (до 23:59 18 травня), вступити в клуб вам запропонують відразу після вибору дат.

Приклад покупки квитка з Києв в Будапешт.

Схожі статті