Авіакомпанія Wizz Air запускає новий розпродаж: знижка 20% на рейси для будь-яких відвідувачів сайту авіакомпанії. Тільки 12 квітня.

Лоукост-авіакомпанія Wizz Air до 1:00 13 квітня пропонує знижку в 20% на всі свої рейси. Знижка застосовується автоматично, діє і для членів Wizz Discount Club.

Компанія виконує рейси з України в Європу, а також з Прибалтики до Європи. Крім того, у них більше 200 рейсів усередині Європи.

Знижка 20% поширюється на тарифи, виключаючи адміністративний збір. Чим дорожче квиток – тим помітніша різниця з передпродажним періодом, тому що в ціну кожного квитка вкладений адміністративний збір у розмірі 7-9 євро (в залежності від країни вильоту), знижка на який не поширюється.

Мінімально можлива ціна за політ під час акції – 7,8 євро.

Що таке Wizz Discount Club?

Це платна клубна карта знижок Wizz Air (30 євро / рік), яка цілий рік буде давати Вам знижки на польоти даної авіакомпанії. Детальніше на сайті Wizz Air: http://wizzair.com/ru-RU/travel_services/Wizz_Xclusive_Club.

Підібрати свої дати і купити квитки можна на сайті – wizzair.com.

Приклад замовлення зі скидкою:

Дану пропозицію можна використати разом з дешевими рейсами в Амстердам. Це дозволить злітати в Амстердам з Києва і назад менше ніж за 100 євро на людину.

Схожі статті