Я уже писав що Україна домовилась з ОАЕ про безвізовий режим, і ось уже стало відомо коли він вступає в силу.  З 31 грудня 2017 року громадяни України зможуть подорожувати до Об’єднаних Арабських Еміратів без віз на термін до 30 днів.

Безвізовий режим буде діяти для власників біометричних паспортів.

У листопаді президент України Петро Порошенко і прем’єр-міністр ОАЕ Мухаммед бін Рашид Аль Мактум підписали меморандум про безвізовий режим. За офіційними даними, в 2016 році ОАЕ відвідало понад 112 тисяч громадян України.

На момент нашого крайнього відвідування ОАЕ (травень 2017р.), вартість візи становила $82. Якщо Ви їдете сюди ціленаправлено на відпочинок, то це може бути нормальна ціна, але є нюанси. Дубай – величезний транзитний аеропорт через який виконується значна частина рейсів в Азію. Коли ми летіли зі Шрі-Ланки, пересадка була більше 8 годин, і якби не така висока ціна за візи, можна було б цілий день погуляти по місту, натомість сиділи в жахливому транзитному терміналі.

З 11 червня громадяни України, які мають дійсні біометричні паспорти, можуть відвідувати без отримання візи 22 держави ЄС, що входять до Шенгенської зони (Австрія, Бельгія, Греція, Данія, Естонія, Іспанія, Італія, Латвія, Литва, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Польща , Португалія, Словаччина, Словенія, Угорщина, Фінляндія, Франція, Чехія і Швеція), чотири держави ЄС, що не входять в Шенген (Болгарія, Кіпр, Румунія і Хорватія), а також чотири держави, що не входять в ЄС, але є учасниками Шенгенської угоди (Ісландія, Ліхтенштейн, норв гія, Швейцарія).

9 серпня Катар ввів безвізовий режим для громадян України і ще 79 держав. По прильоту в Доху пасажирам в паспорт вклеюється безкоштовний штрих-код, в якому зазначено термін максимального перебування.

Схожі статті