Wizz Air святкує свій День народження і оголосила про розпродаж з знижкою в 30% від ціни на квиток для учасників клубу Wizz Discount Club! Що таке WDC можна прочитати в статті Як купити (стати членом) WizzAir Discount Club?. Будь-які рейси, будь-які дати.

Тільки до 1:00 18 травня можна отримати знижку в 30% на будь-які рейси авіакомпанії Wizz Air, якщо ви входите в Wizz Discount Club. Знижка застосовується автоматично для всіх членів Wizz Discount Club або для нових учасників. Коротко, WDC – це платна клубна карта знижок Wizz Air (30 євро в рік на двох пасажирів або 50 євро на рік для п’ятьох), яка цілий рік буде давати Вам знижки на польоти даної авіакомпанії.

Знижка 30% поширюється на тарифи, включаючи податки, обов’язкові збори та перевезення одного місця малої ручної поклажі (42x25x32 см), але виключаючи адміністративний збір (7 євро в кожному квитку). Мінімально можлива ціна за політ під час акції – 7,8 євро. Чим дорожче квиток – тим помітніша різниця з передпродажним періодом, тому що в ціну кожного квитка вкладений адміністративний збір у розмірі 7-9 євро (в залежності від країни вильоту), знижка на який не поширюється.

Знаючи практику WizzAir, є висока імовірність що завтра ця знижка буде доступна для всіх.

Приклад бронювання.

Не шукав дешевий варіант, а знайшов той в якого ціна точно була вища ніж зараз. Київ – Ларнака (Кіпр)

Як зекономити на житлі?

Дуже часто набагато дешевше знімати житло у місцевих, ми так робили коли Оксана їздила вчити англійську мову в Мальті. Забронювати житло можна через сервіс airbnb (якщо Ви все ще там не зареєстровані – ось вам посилання на реєстрацію, відразу отримаєте знижку). Хочете жити в самостійно – знімайте житло на Booking.com. Реєструйтесь і бронюйте житло зі знижкою в 10%.

Схожі статті